Σήμερα (13/3) πραγματοποίηθηκε η κλήρωση του Κυπέλλου Γυναικών.
Η ομάδα μας θα κληθεί να αντιμετωπίσει την Νίκη Λευκάδας στον δεύτερο ημιτελικό της διοργάνωσης. Η αναμέτρηση θα διεξαχθεί στο κλειστό γυμναστήριο της Ζωφριάς στις 24 Μαρτίου και ο Τελικός στις 26 Μαρτίου .
Οι ημιτελικοί θα γίνουν την Παρασκευή 24/3 και ο μεγάλος τελικός θα γίνει την Κυριακή 26/3. Οι ώρες των αγώνων θα γίνουν γνωστές τις επόμενες ημέρες από την Ελληνικκή Ομοσπονδία Καλαθοσφαίρισης.